Aktualności

Szanowne Koleżanki ! Szanowni Koledzy !

Dodano: 2012-06-25 13:36

Jubileusz 65 - Lecia liceum to święto nas wszystkich. To święto dawnych i obecnych nauczycieli, uczniów, dyrektorów, pracowników administracji, obsługi i nadzoru, rodziców oraz wszystkich, którzy kiedykolwiek swoim zaangażowaniem współtworzyli NASZĄ  SZKOŁĘ.

Dziś stajemy przed nimi z wielkim szacunkiem i wdzięcznością. Powracając na chwilę w mury NASZEJ  SZKOŁY ze wzruszeniem spoglądamy w przeszłość. Przypominamy sobie koleżanki i kolegów z ławy szkolnej oraz wielu wspaniałych nauczycieli i wychowawców.  Urok spędzonych tutaj lat powraca do nas, a spacerując po szkolnych korytarzach, na powrót stajemy się młodzi. Spotykamy się nie tylko po to, by wspominać miniony czas, ale także po to, by spojrzeć w przyszłość.

Najważniejszą ideą tego Jubileuszy było zintegrowanie środowiska licealnego ze środowiskiem absolwenckim. I to się nam udało.

Wszystkim uczestnikom Jubileuszu dziękujemy za przybycie i udział w tej tak wspaniałej uroczystości. Mamy nadzieję, że wspomnienia,spotkania,głębokie wzruszenia,inspirujące rozmowy na długo pozostaną w pamięci i że za 5 lat ponownie się spotkamy. Ludziom najbardziej zaangażowanym w organizację Jubileuszu w imieniu całej społeczności szkolnej serdeczne podziękowania.

 

Zarząd Stowarzyszenia